KONST / Litografier / Litografi 12861325
nr 1286 1325
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 192/200. Motivet: 41x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:59:13
31/10 15:58:35
300 kr
4/11 18:41:52
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas